ציורי קיר בתי ספר

שיפור הסביבה הבית ספרית באמצעות ציורי קיר לבתי ספר

מחקרים מראים שלסביבה הבית ספרית יכולה להיות השפעה רבה על הישגי התלמידים ועל החוויה הלימודית שלהם. אם האווירה בבית הספר שאתה מנהל עדיין לא מרגישה חיונית מספיק, ואם אתה חושב על דרכים לשדרג אותה, ציורי קיר לבתי ספר יכולים להיות בדיוק מה שבית הספר צריך.

החשיבות של עיצוב בשדרוג מראה בית הספר
כל מנהל שמכבד את עצמו ואת תפקידו מייחל לכך שבית הספר יהווה סביבה לימודית מיטיבה, מקום שיהיה לתלמידים כיף להגיע אליו בבוקר ומרחב תומך- לא רק מההיבט ההישגי אלא גם מבחינת נפשית-רגשית. כדי שבית הספר יממש את ייעודו, צריכה להיות בו אווירה נעימה והוא אמור להיות חלל מעוצב לתפארת, שמעורר תחושות חיוביות ויופי של ווייב. היכולת של מראה חיצוני של חלל להשפיע על התחושות הפנימיות שמתעוררות בנו כאשר אנחנו נכנסים אליו, היא הא'-ב' של עיצוב פנים, וכל זה אומר, שבית הספר צריך להיראות נעים מבחינה עיצובית ואסתטי. אבל אם קירות בית הספר חיוורים, אפרוריים, אם הם לא "חיים", ואם הם נראים פלקטיים ונטולי אופי- יצירת האווירה הדרושה תהיה מאתגרת מאוד עד בלתי אפשרית.

ציורי קיר יזרימו אנרגיה של חיוניות לחללי בית הספר
ציורי קיר לבתי ספר הם דרך נפלאה לרענן את החזות שלו ולהזרים אליו את האנרגיה החיה והחיונית שחסרה בו. ציורי קיר יכניסו צבע לחלל, נגיעות של שובביות וטוויסט שיקי מדליק, שיהפוך את החלל לבית של ממש עבור התלמידים, שיהיה להם נעים לשהות בין כתליו. אין גבול למגוון הציורים שאפשר לצייר על קירות, וזה רק אומר, שניתן יהיה להתאים את הציור לאופי המקום, לערכים המרכזיים שחורט בית הספר על דגלו ולאופי תלמידיו.
כדי שציור הקיר יממש את המטרה לשמה הוא מלכתחילה נוצר, רצוי לחשוב על קונספט של ציור שיעלה בקנה אחד עם חזון בית הספר ושידבר אל התלמידים ויהיה קרוב לעולם התוכן שלהם.

לעבוד עם אמן ציורי קיר מקצועי באמת
אם החלטת שציורי קיר לבתי ספר יכולים להיות המענה האידיאלי לבית הספר אותו אתה מנהל, חשוב רק שתבחר בקפידה את אמן ציורי הקיר לעבוד איתו. ציור קיר הוא אומנות של ממש, והוא לא יכול להיעשות על ידי חובבן חסר ניסיון. עבודה עם איש מקצוע לא מיומן ולא מנוסה יכולה לפגוע באיכות של ציור הקיר וחבל להשקיע סכום לא מבוטל של כסף ולהתאכזב מהתוצאות הסופיות.

דרונט בניית אתרים