ציורי קיר לנוער – טרנד העיצוב החדש

ציורי קיר לנוער – טרנד העיצוב החדש

 

אם תביטו בתמונה התלויה על הקיר בחדרו של נער מתגבר, תוכלו בקלות לזהות באיזו תקופה צולמה התמונה. אם הקיר יהיה מקושט בפוסטרים שונים ומשונים, תנחשו בקלות שמדובר בשנות ה-80-90. שנות האלפיים המוקדמות היו השנים של תמונות הפורטרט לצד תמונות הנופים המוגדלות מימי הטיול שאחרי הצבא. אחריהם הגיעו תקופות קצרות של תמונות קנבס ואפילו תמונות תלת ממדיות, עד שהגיעה האופנה החדשה, המרשימה והיפה מכולם – ציורי קיר לנוער – והשאירה אבק לכל המתחרים. על מה בדיוק מדובר? להלן כל המידע.

 

ציורי קיר לנוער - מעצבים את היופי מחדש

ציורי קיר הם המילה האחרונה בתחום קישוט ועיצוב הקירות לבית, והניחוש שלנו? הם לא יעלמו מהנוף כל כך מהר. ככה זה כשאמנות של ממש נכנסת לשערי הבית והופכת כל חדר וחלל לפשוט יפים יותר. ציורי קיר לנוער היוו את נקודת הפתיחה של אמנות הקיר הביתית, אך כיום ניתן לחזות בציורים מרהיבים גם בחדרי שינה של מבוגרים, חדרי עבודה, סלונים ועוד. וזה עוד לפני שדיברנו על בתי עסק ומשרדים למיניהם...

 

ציורי קיר ביתיים - איך זה נעשה בדיוק?

כל ציור קיר נעשה על ידי אמן המתמחה בתחום זה של ציור. באמצעות מכשור חדשני וטכניקת מכחול אוויר, נוספות שכבות צבע על הקיר המאושר וכך נוצר לו ציור צבעוני ומרשים. תהליך העבודה עבור ציורי קיר לנוער מתחיל בכך שאתם נותנים לצייר רקע כללי של הציור המבוקש – לאיזה סגנון של חדר הוא מיועד, מי גר בחדר (גיל, מין, תחביבים), צילום הקיר, גודל רצוי, כיוון כללי וכו'. בתגובה, נשלחות לכם סקיצות של ציורים אפשריים ש"מולבשים" על הקיר לשם המחשה מדויקת. כאשר תרגישו שזהו הציור שאתם רוצים, תוכלו לקבוע פגישת עבודה ולצאת לדרך.

 

מה עוד חשוב לדעת לפני הפקת הציור?

לפני הגעת הצייר, יש לוודא ששקע חשמלי ונקודת מים תקינים נמצאים בקרבת מקום. מבחינת הקיר, כל עוד אין בו סדקים, שקעים ו/או קילופים, לא תהיה בעיה. זמן העבודה תלוי במורכבות וגודל הציור ונע בין יום עבודה לציורים הסטנדרטיים ועד יומיים לציורים המסובכים יותר. צבעי הסופרקריל, בהם משתמשים המקצוענים באמת בתחום ציורי הקיר, אינם רעילים ומאפשרים לינה בחדר עוד באותו הלילה. אמנם העבודה הינה נקייה למדיי, אך נמליץ בחום לפנות מהאזור רהיטים, בגדים ושטיחים שעלולים "להידבק" באבק צבעוני.

 

הציורים עמידים לאורך שנים רבות, כאשר חברות ואמנים שבטוחים באיכות הציור שלהם יעניקו לכם אחריות בת 7 שנים. ומה לגבי המחיר? ובכן, מחיריהם של ציורי קיר לנוער נעים בין 1,000 ₪ ועד 2,500 ויותר, אך זוהי השקעה חד פעמית שתיהנו ממנה בכל שנייה ודקה בחדר. מומלץ בחום!

דרונט בניית אתרים